Droga Stephanie…

KADR Z JEDNEGO Z FILMÓW SAGI ‚ZMIERZCH’.

Maria Merida — minęły trzy lata od momentu estrenara ostatniej dostawy Zmierzch, ale fani serii są gotowe do nowych przygód oferowane inicjatyw legislacyjnych w Belli Swan i Edwarda Cullena. Poczucie, że producenci 5 filmów zaplanowano na dzień dzisiejszy jest dobrze znane, i, oczywiście, planują zarabiać.

Jednak, pomimo uporczywe pogłoski o przeprowadzeniu nowego filmu, i do dziś nie potwierdziły, że w przypadku braku rzeczywistego zamiaru zrealizować ten projekt. Współprzewodniczący grupy ” Lionsgate –że podpisała wszystkich filmów sagi– skomentował w wywiadzie Screen Daily, że są gotowi robić nowe dostawy, ale wszystko zależy od zgody osoby.

„To możliwość. Nie mogę powiedzieć dokładnie, ale być może” – powiedział Patrick Wachsberger. „Wszystko zależy od Stephanie (Meyer). Jeśli chce, aby opowiedzieć historię związaną z tymi postaciami, jesteśmy tutaj, jeśli potrzebujesz”. W ten sposób, wpływowy producent, zostawił piłkę na dachu-dane książek, w których oparte są wszystkie kolejne filmy. Stephanie dopóki nie odezwał się, ale ciśnienie (teraz Otwarte), że grupa Lionsgate, jak wyznawcy saga mają na nią prędzej czy później może się zdarzyć faktury.

Teraz, w przypadku, jeśli film będzie wykonywać to, co nas bardzo martwi się, jeśli Kristen i Rob będą roli Belli i Edwarda. Przejdź prawdziwym wydarzeniem w kinematografii, i społecznej, jeśli wziąć pod uwagę, burza w MEDIACH, że obaj w roli głównej w ciągu ostatnich kilku miesięcy po publikacji kilku wniosków Kristen, w których twierdził, że jego opowieści o miłości z Robertem był „produkt”.

Droga Stephanie, na co czekasz?

2 odpowiedzi do “Droga Stephanie…”

  1. I love what you guys are usually up too. This type of clever work and coverage!
    Keep up the awesome works guys I’ve incorporated you guys to my blogroll.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.